- 20% Nebo Booklab Publishing Видавництво тижня
Інтернет гуртівня книг №1 в Україні
Інтернет гуртівня книг №1 в Україні знижка активується при збільшенні суми кошика
Акція! -30% на Екошопери

Допоможемо дітям пишатися нашим корінням

 Ми живемо в непрості часи, до яких нас і наших дітей ніхто не готував. Майже щодня є загроза загинути від ворожої ракети. Серед наших рідних і друзів є військовослужбовці, волонтери, медики, які виборюють незалежність України. Ми почали сильніше цінувати свою мову, культуру, звичаї, традиції. Все більше українців цікавиться історією своєї країни, її минулим та сьогоденням. Не важливо – ви живете в України чи за її межами – прищеплюйте дітям любов до всього українського змалку. Це вкрай важливо! Читайте українські книжки, співайте українських пісень, споживайте український контент. Нехай ваші діти пишаються, що вони українці. Ми підготували добірку з кількох класних книжок про відомих українців, які зацікавлять вас і ваших дітей.

Історії про життя 50 українців та українок

Книжка “Історії про життя 50 українців та українок” познайомить читачів з видатними українцями. У змісті ви знайдете більше 50 історій життя людей, які внесли вагомий вклад в історію України. Серед них: Ярослав Мудрий, Григорій Сковорода, Іван Піддубний, Марія Заньковецька, Іван Франко, Леся Українка, Олександр Довженко, Ліна Костенко, Мустафа Джамілєв. Видавництво Ранок подбало про красиву верстку та розкішні ілюстрації, які сподобаються дітям та дорослим.

Детальніше

Історії про життя ЩЕ 50 українців та українок

Це друга збірка з серії біографій наших видатних співвітчизників і співвітчизниць, а також українців, які жили за межами території України, але прославили нашу державу своєю діяльністю. У цій книжці ви познайомитесь з такими постатями, як Король Данило, Роксолана, Богдан Хмельницький, Петро Могила, Микола Леонтович, Софія Яблонська, Марія Примаченко, Андрей Шептицький, Володимир Івасюк, Квітка Цісик, Василь Стус та інші. Щиро радимо придбати обидві книжки, адже разом вони складають більш повний перелік відомих українців.

Детальніше

Анна Ярославна: Київська князівна - королева Франції

 

Чудова, неймовірна книжка про дочку великого київського князя Ярослава Мудрого, онучку Володимира Великого. Анна Ярославна – українська княгиня із Києва, однієї з найрозвинутіших столиць Європи на той час. Анна – найвидатніша жінка середньовіччя, яка прославила Україну на всю Європу. У 1051 році Анна Ярославна одружилася з французьким монархом Генріхом І і стала королевою Франції. Про ці та інші факти з життя Анни можна дізнатися з книги, яку написав Іван Малкович, видавництво А-ба-ба-га-ла-ма-га. Розкішні ілюстрації створили художниці Катерина Косьяненко та Катерина Штанко.

Детальніше

Ці дивовижні українці

Над книжкою “Ці дивовижні українці” працювали Ірина Тараненко, Юлія Курова, Єлизавета Нєвєжина та Альона Шостко. Авторки пропонують читачеві зануритися в світ України та людей, які в ній живуть. Сюжет поданий у вигляді космічної мандрівки, адже українці – просто Космос! У книжці подані:  наша історія, прадавні символи, родинні сімейні традиції. Українці несуть у собі генетичний код нації, який створювався протягом віків і формує наш національний характер.

Детальніше

Україна. Книга-мандрівка

Пані Ірина та пані Юлія є засновницями креативної агенції Green Penguin та створили ілюстроване видання “Книга мандрівка. Україна”. (дати посилання)

Детальніше

Твої друзі — визначні українці

Ця незвичайна розмальовка розповість маленьким читачам про його видатних друзів з минулого: Тараса Шевченка, Левка Симиренка, Григорія Сковороду, Лесю Українку, Марію Примаченко, Миколу Леонтовича та інших. Діти залюбки розмалюють сюжети про цих особливих людей. Авторка Оксана Лущевська – відома українська письменниця, перекладачка, критикиня, докторка наук у галузі освіти. Красиві ілюстрації створила Катерина Степаніщева – українська ілюстраторка та текстильна дизайнерка. На кожній ілюстрації у цій розмальовці є один пухнастий друг. Запропонуйте дітям знайти його.

Детальніше

Bookopt – читати модно!

Напишіть статтю і отримайте винагороду
Детальніше