Інтернет гуртівня книг №1 в Україні
Інтернет гуртівня книг №1 в Україні знижка активується при збільшенні суми кошика
Екошопери Новинки

Казки-пластилінчики: творча гра і розвага для всієї родини

 Готуєтеся до довгих зимових вечорів? Запаслися матеріалами для творчих занять з дитиною? Тоді прошу вашій увазі неперевершену книгу, яка зачарує вас назавжди: «Казки-пластилінчики» від Наталії Чуб. Творчість цієї письменниці давно завоювала наші серця, і якраз у цій збірці вдало поєднано повчальний зміст її казок та творчі ідеї для занять пластиліном. Отож, ласкаво просимо у світ, де паровозик-хвалько може буркотіти та відмовлятися везти пасажирів; де сердитий баранчик проганяє друзів, а потім сам бігає за ними; де восьминіжка любить пиріжки та прогулювати школу. Розігріваємо пластилін руками і розгортаємо диво-книгу!

У вступній частині авторка детально розповідає, як найкраще працювати з книгою, аби вона принесла вам найбільше користі, тож не переповідатиму.

І ось перша історія – про паровозика-хвалька, який дуже милувався собою та перебирав пасажирами.

Одного разу він відмовився вирушити в дорогу, тож його перевели на запасний шлях, де він простояв достатньо довго для того, щоб пошкодувати про своє рішення та попросити пробачення у машиніста. Звісно, історія зі щасливим кінцем, тож паровозик досі десь там весело бігає по рейках. Одразу зізнаюся, що такого красеня дуже важко зліпити з пластиліну, однак кінцевий результат вас потішить, а вагончики зліпляться на раз-два. Вагончики дитина зможе робити сама за зразком, тож запасайтеся колесами-ґудзиками, бо їх буде більше, ніж три.

Наступна казка у збірці – про ледачого восьминіжку. 

Мораль казки проста – хто байдикує і ледарює, той не отримує винагороди, тому Гришка тільки один день пропустив шкільного навчання і одразу перевиховався мамою. Ми вирішили не взувати восьминіжка в кеди (хіба хтось грає під водою у футбол?), і одразу завдання з ліпки стало легшим.

Історія про сердитого баранчика буде близькою для кожної дитини, бо дітям характерно спочатку «відстояти свою територію», а потім сумувати, що немає з ким гратися. 

На щастя, наш баранчик швидко усвідомив свою помилку, та подружився з лошатком і віслючком.

Дивіться, який розкішний метелик прилітав до трійки друзів на луг.

Наша улюблена казка у цій збірці – про маленьке слоненятко, яке настільки погано їло, що зовсім не росло. Батьки мусили розповідати йому казки, співати пісеньки і навіть танцювати, аби змусити його проковтнути хоча б ложечку (знайома історія?). 

Тільки завдяки візиту лікаря, який засмутив слоненя звісткою про те, що так воно може ніколи-ніколи не вирости, маля прийшло до тями та почало наминати вітамінні продукти.

У збірці ще є кілька коротеньких казочок та віршиків, з якими ви навчитеся ліпити навіть космонавта

сову

та дерево із ґудзиками 

Натхненний творчою роботою з пластиліном, чотирирічний син за власним дизайном зробив поробку з пластиліну до дня вишиванки.

  

І вам бажаємо затишних творчих вечорів!

Леся Солейл