Нарешті! Нарешті світ побачила четверта частина ілюстрованого Гаррі Поттера від видавництва АБАБАГАЛАМАГА.
Не буду приховувати, що чекала цієї події ще з виходу третьої частини.
До речі, всі частини ілюстрованої серії про Гаррі Поттера за найвигіднішою ціною Ви можете знайти на сайті Bookopt.
Якби Вам таки прийшов лист з Гоґвортсу, куди би Вас розприділив капелюх?
Факультетів чотири, фанатам нагадувати соромно, але якщо Ви випадковий перехожий в цій статті, то як оповідач, я просто зобов’язана розповісти про кожен з них.
Ґрифіндор, Слизерин, Рейвенклов, Гафелпаф – таким є склад факультетів, які доступні для вибору учням Гоґвортсу. Хоча, по суті, вибору як такого в них немає. Куди потрапить той чи інший учень визначає досить таки вередливий і доволі безцеремонний капелюх.
Почнімо з першого – Ґрифіндор.
Саме на цьому факультеті вчився наш улюблений герой – Гаррі Поттер.
Названо факультет був на честь його засновника - Ґодрика Ґрифіндора. Варто зазначити, що практично всі випускники школи, які належали до цього гуртожитку, були світлими магами. Окрім Гаррі, його закінчив не менш славетний маг – Албус Дамблдор.
Особливі риси учнів цього гуртожитку: відвага, неабияка самопожертва та хоробрість. В битві або на дуелі проявляють запал і щирість переконань, відстоюють власну точку зору, як леви, проте в буденний робочий час проявляють себе як чарівники доволі таки непродумані, надміру легковажні і трохи нервові. Не ботани, але і не двієчники, назвати їх так язик повернеться хіба що у дурня.
Другий по рахунку, але звісно не по значимості – Слизерин.
Названий на честь ще одного засновника школи чаклунства Гоґвортс – Салазара Слизерина. Саме тут навчались Драко Мелфой і один з моїх любимчиків, Северус Снейп.
Особливі риси учнів цього гуртожитку: хитрість, чистота крові (проте не завжди), амбітність, аристократичність і вміння себе подати. Слизеринець дуже мінливий попри показну серйозність — то він злий, то може допомогти ворогам вибратись зі скрутної ситуації. Слизеринці – це цілком явний антипод грифіндорців. Не дивно, що ці два факультети ворогують і недолюблюють один одного.
Третій факультет в Гоґвортсі – Рейвенклов, названий на честь своєї засновниці Ровени Рейвенклов.
Особливі риси учнів цього гуртожитку: розум, проявлений у навчанні, неабияка начитаність, консервативність поглядів, дотепність у розмовах, творчість у чарівних проєктах та життєва мудрість. Самі ж рейвенкловці часто саркастичні, але не цинічні, на відміну від так вже добре нам знайомих слизеринців. Ні з ким не ворогують, але й нікого не мають за особливих товаришів. Самі по собі, але не нудні й не самотні, у всьому шукають золоту середину.
Четвертим факультетом є – Гафелпаф, названий на честь своєї засновниці Гельґи Гафелпаф.
Особливі риси учнів цього гуртожитку: доброта, щирість і працьовитість. Чесні, не вміють брехати. Досить наївні, тому піддаються цинізму слизеринців. Працьовиті, відверті, позитивні і завжди готові допомогти.
Отже, з інформації, поданої вище, кожен може зробити висновок, виходячи з оцінки свого характеру, до якого ж таки факультету направив б його капелюх.
Не соромтесь, пишіть внизу в коментарях, де б Ви хотіли опинитись.
Я, не кривлячи душею, можу сказати, що хотіла б потрапити у Грифіндор. Та доля склалась не так, якби я того хотіла і за результатами тесту в інтернеті, хоча я досі вірю, що оцінила себе не гірше, я опинились б у Рейвенклові. Не очікувала, чесно. Але що ж Інтернет ще жорстокіший, ніж капелюх.
Діліться внизу, чого Ви очікували? Де б хотіли навчатись? І чи розчарував Вас інтернет своїм розподілом ?
Нагадую, що всі частини, як ілюстровані, так і звичайні, є в наявності на сайті Bookopt. Не втратьте можливість насолодитись цим шедевром, ще й з картинками.
І тільки не кажіть, що Ви застарі для ілюстрацій, комікси придумали не діти, а дорослі для інших дорослих. Якими б «великими» нам не хотілося б здаватись, в душі кожного з нас живе дитинка, яка прагне картинок, тож не відмовте їй в такому задоволенні.
Катерина Хомишин