Я думала, що коли діти починають ходити проблем стає менше, але це була, ну дуже, дурна думка. Їх стає більше, більше і ще більше. Доводиться доганяти любиме чадо, дивитись аби воно не з’їло чогось зайвого, що просто погано лежить. Не вилила на себе якоїсь рідини, не побила вазу чи не гризла пульт. 5 хвилин тиші часто можуть обернутись для батьків капітальним ремонтом, слізьми і лікуванням. Але й сидіти поруч з дитиною не завжди зручно, цей час можна використати з користю, якщо не для себе, то для облаштування побуту вдома. Сьогодні ми спробуємо розібратись у питання, як навчити дітей гратись самим. Ви зможете спокійно займатись своїми справами, а дитина в безпеці буде проводити час за улюбленими іграми. Використовуючи поради, ви зможете оптимізувати свій день, а завдяки цікавим іграм та доступним цінам на Bookopt, вам це вдасться ще легше.
Вміння розважатись самому - одне з базових. Дитина різносторонньо розиваєаться вигадуючи собі розваги, не користуючись телевізором або ж гаджетами. То ж почнемо з найпростішого способу - діалогу. Я розумію, що важко пояснити дитині, що у вас є справи і вона може погратись сама. Будемо розумніші, спробуйте домовитись з малюком. Попросіть його посидіти самому кілька хвилин, а самі покиньте кімнату. Дитина буде розраховувати на те, що вас не буде всього декілька хвилин і сама знайде собі заняття. Поверніться, коли обіцяний вами час закінчиться, кожного разу старайтесь збільшувати час на який ви відлучаєтеся. Для того аби залишити дитину на одинці, варто обрати момент, коли він чимось дуже захоплений. Наприклад, грою, яку ви обрали для нього на сайті Bookopt. Адже у нас великий вибір різних ігор, як веселих, так і розвиваючих. Орієнтований на різний вік та будь-який гаманець.
Розвиваюча гра з фетру "Транспорт" - точно стане в нагоді.
Створюйте свою власну історію! Фігурки на липучках добре тримаються на тканині та легко відляпляються від неї, дозволяючи малюкові створити декілька варіантів гри.
Щоб зайняти старшу дитину придумайте для неї якесь завдання, наприклад, побудувати вежу або ж розфарбувати розмальовку, а ви потім перевірите, як старанно було виконане таке відповідальне завдання. Ви ж цей час можете використати для роботи по дому або ж для себе.
Гра настільна розвиваюча Tower on the Sand стане у нагоді для виконання такого завдання.
Можна розважатись наодинці, а коли завітають гості гра вже в компанії. Я, наприклад, сама намагалась поставити рекорд по найвищій вежі. Не було чим зайнятись на карантині і я вирішила кинути виклик сама собі. Гра не втрачає свого азарту від кількості гравців, що беруть у ній участь.
Важливим аспектом цього способу є - підтримка. Коли ви повертаєтесь до кімнати не забувайте похвалити малюка, сказати, як гарно він впорався зі своїм завданням. Завдяки цьому, малюк буде відчувати цікавість до такого, можна сказати, виду гри. Коли вас немає поруч, а він зайнятий грою.
Але! Є одне “але” про яке я не можу не сказати. Цей варіант підходить для батьків, які проводять дуже багато часу з карапузом. Мами в декреті, наприклад, вони приділяють своїм карапузам максимум уваги. Якщо з дитиною сидить бабуся або ж няня, природно, що вона прагнутиме якомога більше вашої уваги. Малюк потребує вашої уваги і тут вже жодні прийомчики не допоможуть це виправити. Єдиний вихід - знайти у своєму щільному графіку час для спілкування з дитиною.
Bookopt- читати модно!