Інтернет гуртівня книг №1 в Україні
Інтернет гуртівня книг №1 в Україні знижка активується при збільшенні суми кошика
Екошопери Новинки

Доброго вечора, ми з України!

    Саме так хочеться розпочати статтю, яка буде присвячена одному з символів нашої Держави - Державному прапору України. І сьогодні ви дізнаєтесь про нього більше, бо я налаштована розповісти вам цікаві факти про нього. І аби час проведений за читанням не був витраченим намарно, я розповім вам про цікаву новинку. 

    Як думаєте, коли вперше з’явилось таке поєднання кольорів? Ті хто знають, молодці. Всім два, вам п’ять. А для тих хто не знав, як і я, таке поєднання вперше з’явилося на гербі Львова. Його місту подарував ніхто інший, як Данило Галицький. Герб був із зображенням жовтого лева на блакитному тлі. а вже офіційно симбіоз золотого та синього кольору почали використовувати у XIV століття в гербі Руського королівства. А також на гербах місцевої знаті, князів та шляхтичів. Козаки Запорізької Січі, також не нехтували цими кольорами, особливо починаючи з XVIII століття. Як правило, на прапорах зображували козака в одязі золотого або червоного кольорів. Під блакитно-жовтим стягом українці протягом багатьох століть показували свою відданість Україні. З ним боролись і воювали, з ним помирали і відстоювали незалежність. Саме Держаржавний прапор України буде в руках кожного українця, коли ми переможемо. Пропоную вже починати готуватись до цієї події, бо перемога вже не за горами. Саме тому, на сайті інтернет-гуртівні Bookopt тепер ви можете цілих три варіанти прапорів. До вашої уваги - Прапор України (габардин).

 

    Компанія Bookopt, на прохання постійних клієнтів, налагодила пошиття найпопулярнішого патріотичного символу - Державного прапору України. Надаємо можливість кожному свідомому українцю продемонструвати свою громадянську позицію, підтримати незламний дух нації та наблизити перемогу! Прапор виготовлено з двох смуг однакового розміру з синтетичного габардину жовтого та блакитного кольорів. Загальний розмір 90 х 135 см. Щільна рельєфна тканина з високою стійкістю до зношування, яка має максимальну міцність на розрив, дозволяє довготривале використання прапора в умовах вулиці. В бічній частині є спеціальний манжет (ширина 7 см) для древка прапора.

     А ми продовжуємо. Не всі, мабуть, знали, що спочатку синьо-жовті прапори були трикутної форми. Першимою саме прямокутний прапор намагалась утворити Головна Руська рада на Галичині. Намагання, як ми бачимо сьогодні, не були марними. І вже у 1848 році за ініціативою Ради на міській ратуші Львова підняли жовто-блакитний стяг. Хто добре вчив історію в школі знає, що саме відбувалося у 1917 році. Але, якщо ви просто прочитали цей параграф, а не вивчили, я вам нагадаю. У 1917 році відбулась українська революція та з’явилася УНР. Боротись за свою свободу українські воїни йшли в бій з синьо-жовтими прапорами. Так, у битві під Крутами над захисниками української свободи майорів саме такий стяг. Ви також можете стати щасливим власником такого прапору, для цього достатньо лише перейти за посиланням на товар та зробити вигідне замовлення на сайті інтернет-гуртівні Bookopt. Можете і собі купити і другові подарувати, до перемоги треба бути готовим, а на Bookopt чим більше купуєш, тим вигідніша ціна, то що тут думати, брати і купувати. 

 

     Якщо бути відвертими, наш прапор змінив не один колір, перш ніж прийти до вже звичного нам синьо-жовтого. Він був червоним, малиновим і червоно-синім. Як на мене, серед цих варіантів, залишили найкращий. Теперішню гаму кольорів затвердил Центральна Рада на чолі з першим Президентом Грушевським у 1918 році. Хоча, експерти досі сперечаються, який колір має розташовуватись вгорі, а який - внизу. Ще під час УНР виникала подібна плутанина і застосовувались два варіанти розміщення кольорів. Символіка кольорів набагато глибша, ніж просто уособлення неба і поля пшениці. Жовте символізує Творця, Бога-Отця і взагалі, духовне начало. Синє ж - це все земне, а також свобода вибору, якою Творець наділив свої творіння в надії, що вони нею не зловживатимуть. Китайська художниця Мао Мао в 1992 році поставила крапку своїм проханням до президента України Леоніда Кравчука. Саме вона попросила його змінити розташування кольорів на прапорі, оскільки таке поєднання, на думку Мао, символізувало біди для держави. Блакитно-жовтий стяг можна придбати на сайті інтернет-гуртівні Bookopt, зробивши це, ви не лише підтримаєте українську економіку і будете мати вдома один з головних символів нашої держави, а й зробите свій внесок у фонд допомоги ЗСУ. Як? Питання логічне і ми маємо на нього відповідь. 15% від вартості кожного прапора буде йти на допомогу українській армії. Думаю, більше аргументів непотрібно.

     Традиційно, вже так склалося в моїх статтях, ми завершуємо рекордсменами. Ми ж українці люди з великим серцем і як тут без рекордів з символами нашої держави. Найбільшим прапором України 30 на 45 метрів (1350 м²) є «Донецький прапор», пошитий вдовою донецького шахтаря, пенсіонеркою Марією Бєлятковою з ініціативи Союзу творчої молоді Донбасу.  Вперше його розгорнули в Донецьку 23 серпня 2007 року. Він  занесений в Книгу рекордів України. Я й сама не очікувала, що рекордів так багато, тому ще один, який найбільше сподобався особисто мені, і далі відпускаю вас шукати інші, але тільки після того як ви оформите замовлення на сайті інтернет-гуртівні Bookopt. 23 серпня 2018 року в Дніпрі встановили на флагштоці прапор, що встановив одразу два національні рекорди країни, що потрапили в Книгу рекордів України: найбільший державний прапор України над містом: розмір полотна — 12×18 метрів, вага – 23 кілограми та найвищий флагшток із прапором України: висота –72 метри. 

Міцно обіймаємо всіх! Бережіть себе та своїх близьких!

Разом йдемо до перемоги!

Все буде Україна!