Як би нас не засмучувала думка про те, що 2019 рік вже позаду, варто просто це прийняти. Па-па, 2019.
Минув ще один рік, він безумовно залишив по собі якийсь слід в нашому житті. Ми щось втратили, щось знайшли, щось пішло від нас само, чогось ми надбали. Змінились самі, як і змінився світ навколо нас. І, звісно ж, стільки всього відбулось навколо, страшно подумати.
Тож впевнена, настав момент оглянутись і подивитись, що ж приніс рік минувший. Саме зараз можна наздогнати те, що якимсь чином Ви не помітили.
Отже, екранізації 2019 року, про які Ви, можливо, не знали, але читали і завжди хотіли подивитись.
Перша грандіозна екранізація цього року - “Відьмак” Анджея Сапковського від Нетфлікс.
Одна з найочікуваніших мною екранних версій книги. Скажу чесно, до моменту перегляду серіалу я не була великою фанаткою саги. Але після того, як я подивилась весь серіал за один день, я готова з чистим серцем посвятити себе в лави “відьмачок”. Настільки круто, настільки дивовижно, настільки красиво передана атмосфера, Відьмак, магія… не маю слів, щоб передати - екранізація сильна. Вже пробачте мені стільки повторів, але тут це справді потрібно.
Отже, моя порада, дружня і від щирого серця - заходите на сайт Bookopt з чистою душею замовляєте по супер вигідних цінах серію про Геральда з Рівії і зачитаєтесь до втрати пульсу. А потім включаєте Нетфлікс і насолоджуєтесь тим, як Відьмак ожив завдяки майстерній грі акторів.
Проспівала оди мужчиньчику, йдемо далі.
Друга екранізація, теж до речі серіал, була для мене великим сюрпризом. Пам`ятаю, як тільки починала читати цю книгу, було цікаво побачити це все на екрані. І тут, вже після декількох років я дізнаюсь, що моя мрія здійснилась і на екрани вийшов серіал за мотивами книги Джона Гріна “В пошуках Аляски”.
Бунтівний дух, підлітки, витівки і, звісно ж, любов - це все можна зустріти на сторінках книги. А тоді вже глянути, як же побачив ці образи сценарист, режисер і монтажер.
Не забувайте, фільм - це призма бачення тих, хто знімає. Якщо хочете розкрити задум автора, то обов`язково потрібно читати книгу.
Третє місце. Тут можу покласти руку на Біблію і зізнатись, що спочатку був фільм і я поняття зеленого не мала, що він знятий за мотивами книги.
Увага, важка назва!! “Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння” і однойменна її екранізація.
Чуттєва, неймовірно чуттєва історія життя маленького містечка в часи окупації. Люди, які знайшли порятунок в книгах, які не тільки змогли вижити в скрутні часи, вони змогли стати кращими. А ще було дуже цікаво, до чого тут картопляне лушпиння і як з нього пекти пироги.
Тож, книга чекає Вас на сайті Bookopt - будьте готові переживати, радіти і плакати разом з героями.
Позиція номер чотири і, водночас, розчарування року для мене номер один. Що ж це за книга? Який же це фільм?
Далі говоримо про «бестселер» Анни Тодд “Опісля” і про фільм з такою ж назвою.
Буду співати гімн книзі і поливати брудом фільм. Та ну, я ж бачила фільм, подумаєте Ви, але як людина, яка і читала, і дивилась можу сказати, що Ви даремно потратили дві години свого часу на перегляд. Забудьте і взагалі, краще нікому не кажіть, що дивились це.
Так, якщо не брати це як екранізацію і враховувати рейтинг 12+, то будь ласка, дивитись можна спокійно. Але коли книга 18+, то що ж казати більше. Це як купити червоної ікри за 36 грн баночку і тішитись, що ти їси ікру. Хоча, насправді, це чистий желатин. Отже, якщо Ви дивились тільки фільм, Ви їли желатин. Хочете ікри, ноги в руки і вперед по книгу.
П`ятою, на закуску, буде прекрасна оповідь чудової авторки, яку ми всі добре знаємо ще з шкільної програми - “Лісова пісня” Лесі Українки.
Слова тут зайві, що тут ще казати. Не можливо не прочитати, бо ця історія буде жити вічно. Але й подивитись теж цікаво. Це так чудово, коли екранізують класику, тому обов`язково сходіть.
Приємного Вам читання і гарного перегляду.
Катерина Хомишин