- 20% Nebo Booklab Publishing Видавництво тижня
Інтернет гуртівня книг №1 в Україні
Інтернет гуртівня книг №1 в Україні знижка активується при збільшенні суми кошика
Акція! -30% на Екошопери

Письменник і казкар Сашко Дерманський

 Багато читачів знайомі з творчістю Сашка Дерманського. А хто ще не чув про цього талановитого казкаря, радо запрошуємо до знайомства.

Сашко Дерманський – український дитячий письменник, народився на Київщині. У Київському національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова здобув освіту вчителя української мови та літератури. Любов до українського слова виникла ще в дитинстві. Перші вірші для дітей опублікував у дитячому журналі “Стежка”, де до 2012 року працював літературним редактором. У 2004 році видавництво “Теза” видало першу книжку Олександра Дерманського “Володар макуци, або Пригоди вужа Ониська”. Пан Олександр був автором програми на каналі 1+1 під назвою “Маріччин кінозал”.

Письменник – батько двох доньок. Часто, саме вони є першими слухачами його віршів та казок. Олександр переконаний, що читати дітям потрібно змалку, а то й з народження. Саме батьки, або дорослі, які виховують дитину, мають своїм прикладом прищеплювати любов до книгочитання. Сашко Дерманський  видав більше 40 книжок та 6 аудіокниг. Якщо прочитати назви книжок автора, можна помінити, що вони цікаві, класні та нестандартні. Письменник спеціально підбирає різні варіанти назви книжки, щоб зацікавити читача. Пан Олександр відвідує бібліотеки та школи по всій країні, в тому числі і на Сході України. Багато робіт автора відзначені літературними преміями та нагородами, зокрема “Коронація слова”, “Золотий лелека”. “Книга року”, “Дитячий поет року”. Деякі твори Сашка Дерманського увійшли в навчальну програму початкової школи та рекомендовані Міністерством науки і освіти України для читання в молодшій і середній школі.

Нам би дуже хотілося, щоб сучасні батьки, дідусі, бабусі, вчителі молодшої школи, були знайомі із творчістю Сашка Дерманського та читати його книжки дітям. Запрошуємо наших читачів оглянути кілька книжок автора.

Пригоди вужа Ониська, або Володар макуци

Пригоди вужа Ониська, або Володар макуци – одна з найпопулярніших книжок Сашка Дерманського. Головний персонаж твору – маленький вужик Онисько. Разом зі своїми друзями жабкою Одарочкою, мишкою Евридікою, хробачком Кузею та колорадським жуком Джеком, вужик Онисько постійно потрапляє в незабутні пригоди. Маленькі читачі полюблять цього вужика, бо він зовсім не страшний і дуже веселий. Жабка – неперевершена господарка, мишка – вишиває хрестиком, хробачок – грає на скрипці і мріє стати відомим музикантом, жук – любить ласувати картоплинням. Щиро рекомендуємо придбати цю книгу своїм дітям.

Детальніше

 

Чудове Чудовисько. Книга 1

 

Детальніше

Чудове Чудовисько. В країні жаховиськ. Книга 2

 

Детальніше

Чудове Чудовисько і Погане Поганисько. Книга 3

 

Детальніше

Три книжки Олександра Дерманського про Чудове Чудовисько, по праву вважаються, справжнім успіхом для нової української дитячої літератури. У співпраці з видавництвом А-ба-ба-га-ла-ма-га та ілюстратором Максимом Паленко, ця трилогія принесла велику популярність автору. У сюжеті твору дівчинка Соня знайомиться з чудовиськом на ім’я Чу. Між персонажами повісті зав’язується дружба, сповнена безліччю пригод. У наступній частині літак, в якому перебували батьки Соні, викрало Поганисько. Звісно, їх потрібно врятувати! Як саме це станеться? Читайте у цьому пригодницькому детективі для дітей. У третій книжці пригоди тривають: Погане Поганисько хоче завоювати всіх навколо, але дівчинка Соня і Чудове Чудовисько цього не допустять. Ми переконані, що ваші діти будуть залюбки читати ці книжки, навіть вночі з ліхтариком під ковдрою.

Малим дітям про все на світі. Енциклопедія в казках

Малим дітям про все на світі – енциклопедія в казках, видавництво “Школа”, ще одна цікава книжка автора. У ній він відповідає маленьким читачам на запитання, які цікавлять дітей: звідки на небі веселка, куди поспішають струмки, де народжується грім, куди зникають калюжі тощо. Сашко Дерманський у легкій і невимушеній формі збагачує уявлення малечі про довкілля, екологію, природні явища, тваринний і рослинний світ. Яскраві, симпатичні ілюстрації Світлани Медведєвої чудово доповнюють розповіді автора. Книжка покликана задовільнити допитливість дітей та підтримати інтерес до книгочитання.

Детальніше

 

Прикольні вірші

Прикольні вірші – збірка віршів Олександра Дерманського. Як і в попередній книжці, про яку ми писали, ілюстрації створила талановита художниця Світлана Медведєва, видавництво Школа. Вірші у цій книжці легко читаються та захоплюють читача цікавими і кумедними сюжетами. Тому щиро радимо книгу для читання дітям. Ось один з віршів під назвою “Дощик”:

Детальніше

 

Дощик двір наш поливає,

Я додому не тікаю

І стою, мов на посту, –

Я під дощиком росту!

Bookopt – читати модно!

Напишіть статтю і отримайте винагороду
Детальніше