- 20% ЖОРЖ Весняні знижки на книги видавництва
Інтернет гуртівня книг №1 в Україні
Інтернет гуртівня книг №1 в Україні знижка активується при збільшенні суми кошика
Акція! -30% на Екошопери

Багатогранна Ірена Карпа

Провокативна, несподівана, екстравагантна, з хорошим почуттям гумору – і це далеко не всі якості, якими наділена Ірена Карпа. Давайте познайомимося з нею ближче. Ірена Карпа – письменниця, співачка, громадська діячка, журналістка, телеведуча, у минулому – перша секретарка з питань культури посольства України у Франції. Народилася у Черкасах, через два роки родина переїхала в Івано-Франківськ. Має диплом магістра іноземної філології за спеціальністю англійська та французькі мови. Тричі одружена. Мама двох доньок. Друкується Ірена Карпа з 20-ти років, до 2009 року мала псевдонім “Соя Лось”. Письменниця багато подорожує і описує побачене у своїх книжках. Часто книги потрапляють у топ-рейтинги за популярністю та продажами. Карпа отримала чимало літературних нагород. У 2013 році започаткувала проєкт “Історії моїх жінок”, де жінки ділилися між собою своїми історіями.

Окрім літературної діяльності, Ірена Карпа ще й співає. Заснувала музичний гурт “Фактично самі”, який у 2007 році перейменувала на гурт  “QARPA”, де є солісткою до нині. У 2012 році гурт виступав на розігріві концерту Мерліна Менсона в Києві, на якому співачка вразила глядачів вийшовши на сцену в сукні з сала.

Цікавим є те, що навіть ті, хто не прочитав жодної книжки Ірени Карпи, знають, що вона письменниця, це свідчить про її впізнаваність. Книжки авторки читають дорослі, підлітки і молодь. Поговоримо детальніше про декілька з них.

Добрі новини з Аральського моря

У сюжеті книжки розповідається про чотирьох дівчат, які мешкають у Парижі. Героїнь об’єднує те, що вони мають українське походження. Кожна з них по-своєму особлива, зі своїм темпераментом та рисами характеру, що дозволяє читачам приміряти ролі героїнь на себе. Дівчата у романі різного віку та фінансового статусу, але в певний момент долі цих жінок переплітаються.

Натхнення написати цей роман прийшло до письменниці, коли вона переїхала жити в Париж. Стиль написання твору сподобається навіть найвибагливішим читачам.

Детальніше

Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете

Назва книжки інтригує, а серце одружених чоловіків заставляє битися частіше. Сюжет роману – це своєрідна інструкція для тих дівчат і жінок, які втомилися від невдалих стосунків, самотності чи нав’язливих нагадувань родичів про заміжжя. Ірена Карпа – тричі одружена, не претендує роздавати цінні поради щодо шлюбу, але досвід стосунків з чоловіками таки має, і радо ним ділиться з читачками. Письменниця описує власні історії та історії своїх друзів, і подає це з нотками гумору. Авторка надихає любити себе і не зважати на думку інших. Тому рекомендуємо придбати книжку собі чи подрузі.

Детальніше

Тільки нікому про це не кажи

Події в романі відбуваються в улюбленому місті авторки – Парижі. Головна героїня – киянка, на ім'я Марґо, яка працює фотографом. У Києві в жінки залишилися дідусь і друг, якого вона переконує переїхати в Париж. У Марґо наче є все, що потрібно для щастя, але всередині відчуває сум. Тому звертається до психолога. Вона має надію, що психотерапія допоможе розібратися в собі. З новин жінка дізнається, що в Україні є серійний вбивця, який вбиває ґвалтівників, корупціонерів та інших нехороших людей. Чому головну героїню зацікавила ця новина? І що чекає на Марґо попереду? Дізнаємося, прочитавши книжку до кінця.

Детальніше

Я не знаю, як про це писати

Це збірка оповідань та есеїв, яку написали учасниці курсу письма Ірени Карпи під час війни. В оповіданнях авторки описали болючі теми російсько-української війни: як зустріли перший день повномасштабної війни, які відчуття, коли ти закордоном, а в твоїй країні війна, як пережити втрату дому та рідних. Було важливо, щоб ці оповідання вийшли в світ, тому що нерозказані історії просто помирають. Курс Ірени Карпи був призначений для всіх охочий: мам в декреті, бухгалтерів, вчителів, продавчинь, науковців. Жінки писали, щоб полікувати свої розбиті війною серця. Якась історія писалася за одну ніч, а комусь був потрібен час, щоб виписати свої думки на папері. Ми дуже раді, що Ірена Карпа разом з видавництвом #книголав видала збірку цих оповідань. Їх має прочитати кожен.

Детальніше

Bookopt – читати модно!