×

Реєстрація

чи увійти

First name is required!
Last name is required!
Ім'я недійсне!
Прізвище недійсне!
Це не електронна адреса!
Введіть email!
Цей імейл вже зареєстрований!
Введіть пароль!
Введіть дійсний пароль!
Будь ласка, введіть 6 чи більше символів!
Будь ласка, введіть 16 або менше символів!
Паролі не співпадають
Правила і умови є обов'язковими для підтвердження!
Електронна пошта або пароль неправильні!
Підтвердіть, що ви не робот!
Ви не пройшли тест на робота. Будь ласка спробуйте ще раз.

Гармидер у школі

Код товару : 71777
Видавництво Видавництво Старого Лева
Обкладинка тверда
Кількість сторінок 188
ISBN 978-966-2909-20-3

Availability: Є в наявності

62 грн
гуртова ціна діє при замовленні від 2000 грн.
дрібний гурт 70,8 грн - при замовленні до 2000 грн.
роздріб 79 грн - при замовленні від 0 - 800 грн.
* може складатися зі всього асортименту сайту
Безкоштовна доставка:
  • Укрпошта - при замовленні від 2000грн.
  • Делівері - замовлення від 2500грн.
  • Нова пошта,
  • Ін-Тайм - при замовленні від 5000грн.
Як?! До Вашої школи ще й досі не завітала міс Гармидер? Спробуйте попросити про це ва­шого директора – адже міс Гармидер зазвичай працює вчителем на підміну. Ніхто зі школярів не відмовився би від такої вчи­тельки! Бо з нею уроки перетворюються на саме задоволення: веселощі, гру, розважан­ня, рейвах, тарарам, одним словом – суцільний гармидер!
Рецензія (5)
Загальний рейтинг :
Оцінка
Марія / 08.03.2018
Це чудова історія про вчительку на заміну ім’я Лілія Гармидер, яка одразу завойовує серця дітей своїми незвичайними методами викладання. Вона не просто читає занудні лекції чи бездушно викладає шкільну програму. Вона вкладає у своїх усе тільки найкраще, свою душу, прагне виховати та виплекати у дітей тільки хороші якості. У книзі дуже хороші кумедні ілюстрації. Текст пронизаний гумором і добрим настроєм. Як на мене, книга сподобається як дітям шкільного віку, так і їх батькам.
Оцінка
Ірина / 04.03.2018
У цій книжці дві історії - "Гармидер у школі" та "Гармидер серед піратів". Це цікаві та захоплюючі розповіді про нетипову вчительку міс Лілію Гармидер, з якою уроки у школах не нудні, а веселі і цікаві. Історії про шкільні витівки, про шкільну дружбу та шкільні випробування. Історії про "іншу" школу. Це не книжка-розглядалка, це книжка з серії "Читання до реготання". Діти від неї у захваті! Рекомендую придбати у свою дитячу бібліотеку!
Оцінка
Надія / 24.10.2017
Купувала книжку дочці. Син цікавиться більше міфологією і легендами, але коли почув зміст, то не втримався і приєднався до нас. Читали із задоволенням по черзі. Дуже сподобалася книжка. Діти не могли дочекатися вечора, щоб почути продовження кумедної історії. Виникло бажання дати її почитати в першу чергу вчителям. В моїх дітей вони чудові, і я не думаю, що вони образяться.
Оцінка
Надія / 10.11.2016
Ця книга про те, як змінюється ефективність навчання, коли вчителі грунтують свої уроки на дитячому інтересі, підтримують ініціативність і дають більше свободи і відповідальності своїм учням. Моєму перкоеласнику книга дуже сподобалась.
Оцінка
Тетяна / 31.01.2016
Читаючи ці книгу моя хрещениця навіть і не намагалася втриматися від сміху, після чого навіть дорослі погортали її 3 3адоволенням