<
Інтернет-гуртівня — Найкращі гуртові ціни

+380 68 301 02 20

+380 66 235 66 71        

knyzhkova_xata

 +380 63 928 11 09

+380 35 252 70 93

salebook@ukr.net

Етнологія для народу. Свята, традиції, звичаї, обряди, прикмети вірування українців

Етнологія для народу. Свята, традиції, звичаї, обряди, прикмети вірування українців

Етнологія для народу. Свята, традиції, звичаї, обряди, прикмети вірування українців

Детальніше

Наявність: Відсутній на складі

68,52 грн.
48,56 грн.

Деталі

Тільки осмисливши минуле, пізнавши витоки своєї культури та історії, можна краще зрозуміти сьогодення й уявити майбутнє. Розгорнувши цю книжку, ви поринете в дивовижний світ української минувшини: звичаї й обряди, найшанованіші свята та традиції, розповіді про сімейну й трудову обрядовність у різних куточках України. Деякі з цих традицій живуть лише на сторінках книжок, інші міцно ввійшли в наше життя, але всі вони відображають морально-етичні настанови наших предків, є безцінним надбанням, справжньою мудрістю, яка передається з покоління в покоління.

ISBN 978-617-12-0522-2
Видавництво Клуб сімейного дозвілля Харків
Автор Ігнатенко І.
Мова українська
Кількість сторінок 319
Обкладинка тверда

Відгуки клієнтів 2

24.06.18 Юлія
Чудова книга.! розкриває багато з таких питань , які оминають інші автори, хоча через це, можливо, малим дітям в руки її давати не треба) дуже цікавими є наприкінці розділів уривки з етнографічних записів, а також корисними посилання на праці етнографів, звідки узято інформацію книжки. мене папір не засмутив,там проблема в тому, що типографічне чорнило зелене, а отже і шрифт і малюнки і картини - не чорно-білі, а зелено-білі)) мабуть для розслаблення очей зробили)) мені на заваді це не стало) купувала собі на новий рік, за свята прочитала.
02.11.16 Тетяна
Сьогодні чималий інтерес викликають звичаї та традиції наших предків. Захопливо й цікаво ця книжка розповідає про обряди та прикмети і не лише описує їх, але й пояснює, які щоденні справи та потреби лягли у їхню основу. Ви дізнаєтеся про народні вірування, пов’язані з календарними святами, із життєвим циклом людини: сватанням та весіллям, народженням дитини, хрестинами, похованням.
Навіщо під ліжко клали гребінець і хустку? Чому на весіллі били горщики? У яких випадках жінка, підшиваючи сорочку, не робила вузлів? Чому не можна було будувати хату з верби чи осики?
Зміст книги неперевершений! Мова гарна. Дуже доступно і гарно написано. Ілюстрації є. Автору величезна подяка! Але папір жахливий! Зеленуватого кольору та надто тонкий! Таких видань дуже мало і так цю книгу оформити!
5

Ваш відгук