Інтернет-гуртівня — Найкращі гуртові ціни

+380 68 301 02 20

+380 66 235 66 71        

knyzhkova_xata

 +380 63 928 11 09

+380 35 252 70 93

salebook@ukr.net

Дневничок: Наши заметки о нашем ребенке

Дневничок: Наши заметки о нашем ребенке

Дневничок: Наши заметки о нашем ребенке

Детальніше

Наявність: Відсутній на складі

79 грн.

Деталі

Дневничок, который вместе с доктором Комаровским ведут мама и папа, — это очень важная и очень нужная информация: что можно и чего нельзя, что было и что будет, что сделать и с кем встретиться, когда и куда прийти. Конкретные цифры и факты, лекарства и дозы, симптомы и названия болезней, дни рождения и телефоны. Дневничок — это жизнь, но рассмотренная под вполне определенным углом зрения; жизнь, в которой удачи и неудачи, счастья и несчастья воспринимаются как фон, как иллюстрация, подчеркивающая значимость самого главного родительского достижения — наших детей!
ISBN 978-966-2065-10-7
Видавництво Клініком м.Харків
Автор Комаровський Е.
Мова Недоступний
Кількість сторінок 320
Обкладинка тверда

Відгуки клієнтів 6

06.11.16 Ніна
Щоденник лікаря Комаровького, купила, і подарува дочці, щоб записувала всю інформацію про дитину, ну не змогла стриматись, адже в мої роки таких книг не було, а зараз, якщо така ціковина є, чому не придбати! Раджу вам мати цю книгу, пригодиться неабияк, тут історія пишеться..
04.11.16 Аліна Новомодна
Щоденничок від Комаровського, дуже улюбленого багатьма дитячого педіатра, людини, що відкрила багатьом мамам очі на виховання дітей. Щоденничок вийшов не просто розвагою для родичів і батьків, красивою картинкою на пам'ять, але справжньою медичною картою, пам'яттю з самими дрібними подробицями про життя малюка. Море цінної інформації. Вважаю, що такий альбом-книга річ справді корисна, а тому сміливо рекомендую всім. Зроблена книга дуже якісно. Розділів багато, всі потрібні і корисні, в кожного є що записати.
28.05.16 Оксана
Жалію, що придбала цю книгу, коли моїй малечі було три місяці, а не з початком вагітності, щоб зафіксувати все-все))
Раджу, щоб у кожному домі була така книжечка, де зафіксовано все життя вашої дитинки від вашої вагітності до того моменту, як вона сама створить свою сім"ю. Цікаво буде перечитати як вам, так і їй, порівняти свої досягнення з успіхами своїх уже дітей. Ця книга найдетальніша з усіх, які я бачила, не обмежується тільки першим роком життя. Ви будете її вести аж до закінчення школи)
Не розумію, чому Юля не радить купляти такі книги) Щоб записати,коли ваша дитинка зробила свій перший крок, сказала перше слово, як відбувалося її купання чи що вона любила їсти у рочок - то не треба ходити до лікаря, це фіксація фактів життя вашої малечі)
05.05.16 Світлана
шкода, що наш малюк виріс без цього щоденника, тепер всім знайомим мамам новонароджених діток дарую його
05.04.16 аліна
Хочу попередній відгук "забракувати". Ви говорите не про ту книгу 100%!)))
Чудова книга! Альтернатива фотоальбому НАШ МАЛЮК. Багато місць для вписування досягнень малюка, починаючи з вагітності мами, є місця для фотокарток. Між розділами коротка довідка лікаря, ніяких приписувань і лікувань, щоб" їхать до лікаря!!!" там немає))))))))))
Жалкую, що потрапила вона до моїх рук так пізно...
29.01.16 Юлия
бачила цю книгу))) зміст не поганий, місцями навть цікавий))) але все ж не раджу такі книги!!!! краще їхать до лікаря!!!
5

Ваш відгук