Безкоштовна доставка Поштомат для замовлень від 8000грн
Інтернет гуртівня книг №1 в Україні
Інтернет гуртівня книг №1 в Україні знижка активується при збільшенні суми кошика
до -70% на перелік товарів

Читаємо разом з дошкільнятами - Блог

Більшість дітей починають читати, коли йдуть до школи. Але це не означає, що не потрібно читати дітям у дошкільному віці. Навіть для найменших дітлахів, які ще не вміють говорити, читання книг є дуже важливим процесом. Адже це сприяє розвитку логіки, мислення, розвиває фантазію та уяву малюка.

Дорослі, через різні причини, не завжди знаходять час для читання своїм дітям. Робота, додаткові проєкти, домашні справи, стреси, перевтома – і це далеко не весь список, через який бракує часу для читання дітям. Але спробуйте у своєму щільному графіку знайти час для книг. Насправді його потрібно не багато. Можна почати з 10-15 хвилин читання щодня. Розгляньте разом ілюстрації, запитайте дитину, що зображено на сторінках, покажіть деталі, які малеча не помітила, навчіть доньку чи сина слухати. Якщо ваша дитина до цього не проявляла уваги до книжок, то після таких щоденних ритуалів, вона сама буде тягнутися до книжкової полиці.

Ми підібрали для вас кілька книг з яких рекомендуємо розпочати знайомство дитини з книгою.

Контактна книжка Нумо грати! неодмінно сподобається вашій малечі, адже її можна трясти, крутити,  гладити і стукати по ній. Уявляєте? Це книга з якою можна і потрібно гратися.

Контактна книжка. Нумо грати!

    Маленьким читачам неодмінно сподобається Мишеня, з яким можна постукати долоньками по барабану та весело провести час. А ще ваша дитина відчує себе справжнім героєм, коли закриє Мишеня долонькою, захищаючи його від  кішки.

     Як показує практика, діти дуже люблять колекціонувати різні речі: від обгорток цукерок до жуків знайдених у бабусиному саду Тому щиро рекомендуємо неймовірно гарну колекцію контактних книжок із цієї серії: Нумо дружити!і Час засинати!. Нехай колекціонування книг стане вашою доброю родинною традицією.

Контактна книжка. Нумо дружити!Контактна книжка. Час засинати!

Для кожної дитини найважливішою людиною є її мама, матуся, матусенька. Тому й не дивно, що наступною книгою у списку наших рекомендацій буде Велике місто, маленький зайчик або Мед для мами.

Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами

     Автор книги – знаменитий поет і видавець Іван Малкович, який більше 30 років тому заснував перше приватне дитяче видавництво незалежної України “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”. Пан Іван знається на дитячій літературі, тому й книга “Мед для мами” вийшла така затишна і тепла. У ній розповідається про те, що мама Зайчика застудилася, і маленький син вирішив купити для неї меду, щоб матуся одужала. У великому місті маленький Зайчик заблукав. Але ця історія, як кожна добра казка, має щасливий кінець.

     Для найменших дітлахів найкраще обирати книги з цупкого паперу або картону. Тому звертаємо вашу увагу на книжку Перші слова: Протилежності. Великий чи маленький?.

Перші слова: Протилежності. Великий чи маленький

     З цією книжкою дитина вивчить протилежності: багато чи мало, вгорі чи внизу, високий чи низький? Тактильні відчуття дуже важливі для розвитку дитини. Саме тому на сторінках книги є отвори та об’ємні елементи, які малюк зможе відчути на дотик. 

     Ще одна книжка для дітей з картону, яку ми не змогли оминути, це Витри слізки зайченяті.

Витри слізки зайченяті. КАРТОНКА

Ой, Зайченятко впало. Запропонуйте малечі швидше втішити його. Це пробудить у дитини співчуття і бажання допомогти.

      Пам’ятаєте, ми вище писали, про колекціонування книг? Так от, автор цієї книги – німецький ілюстратор і дитячий письменник Мюле Йорг, створив серію книг про Зайчика.

Нумо гратися

     Затишні читання для дітей не можуть обійтися без віршів. Чому? – запитаєте ви. Може достатньо читати лише казки чи оповідання? Ні! – ствердно відповімо ми. У віршованих текстах добре виражена ритмічна складова, яку діти одразу вловлюють на слух. Поезія багата яскравими образами і фонетично насичена. Це сприяє тому, що дитина запам’ятовує вірші і таким чином збагачує свій лексикон.

Тому радимо звернути увагу на книгу Чудернацькі вірші.

Найкращий подарунок. Чудернацькі вірші

Вірші римував один з найвідоміших українських письменників –  Сашко Дерманський. На сторінках книжки ви прочитаєте безліч кумедних історій про джмелів, ведмежатка, крокодила, сім’ю кози Марусеї. А ще дізнаєтесь, які секрети від мами раз на рік приховує тато з сином. Вам та вашій дитині сподобається!

Щоб спільні читання запам’яталися вашій дитині на довго, створіть для цього затишну атмосферу: заваріть чашку улюбленого какао, візьміть смаколики та закутайтесь у теплий плед. Насолоджуйтесь часом проведеним з дитиною з користю.

Bookopt – читати модно!