<
Інтернет-гуртівня — Найкращі гуртові ціни

+380 68 301 02 20

+380 66 235 66 71        

knyzhkova_xata

 +380 63 928 11 09

+380 35 252 70 93

salebook@ukr.net

Про Нас

Наша компанія заснована у 1998 році. За значний час роботи на ринку друкованої продукції ми освоїли ефективні методи організації праці, які дозволяють нам своєчасно поповнювати асортимент актуальним позиціями та пропонувати  вам найцікавіші новинки книжкового ринку.

Ми співпрацюємо з усіма видавництвами України та закордонними постачальниками літератури. Наш інтернет-магазин книг пропонує найбільший вибір літератури різного спрямування:

  •     У розділі «Художня література» подано твори вітчизняних та закордонних авторів в українському перекладі.
  •     Для наймолодших читачів пропонуються дитячі книги від найкращих видавців. Ми гарантуємо безпечність і високу якість кожного примірника.
  •    Наукові книги інтернет-магазин "Книжкова Хата" пропонує у великій кількості. Наші клієнти мають можливість здобувати глибокі знання безпосередньо від найвизначніших мислителів минулого та сучасності.
  •     Для школярів та студентів ми підготували величезний вибір нових підручників та наочних посібників.
  •     Для викладачів у нас є актуальна методична література.

 

Наш книжковий інтернет-магазин пропонує унікальну послугу. Якщо ви не знайшли у каталозі будь-якого автора чи назву книги, зателефонуйте нам і замовте пошук потрібного вам товару. Ми із задоволенням вам допоможемо!

 

Зазирніть до інтернет-магазину канцтоварів.

Ми пропонуємо широкий вибір шкільного приладдя та офісних канцтоварів. Пряма співпраця з вітчизняними та закордонними виробниками дозволяє нашій компанії встановлювати найнижчі ціни в Україні. Наш інтернет-магазин канцтоварів гарантує 100% якість усіх товарів, запропонованих у каталозі. Ми готові надати сертифікати якості на кожен продукт. Вибрати та купити канцтовари можна у відповідному розділі нашого каталогу.

Вигідні пропозиції від інтернет-магазину книг.

 

Приймаємо гуртові замовлення на суму від 2000 грн!


      - Замовлення до 800 грн відпускаються за гуртовою ціною +35%.

      - Замовлення  від 800 грн до 2000 грн відпускаються за гуртовою ціною +15%

 

Продаж ручок, олівців, зошитів здійснюється упаковками. Обкладинки для зошитів - кількостями, що кратні 10.

  

Переваги книжкового інтернет-магазину:

  •     У нас найбільший вибір книг і канцтоварів. Асортимент постійно поповнюється цікавими новинками. Всі позиції є у наявності на складі.
  •    У нас найнижчі ціни, вигідні умови для гуртових та роздрібних покупців.
  •    Привабливі акції та знижки.
  •    Ми – найбільший інтернет-магазин канцтоварів і книг. Кожен співробітник компанії «Книжкова Хата» - компетентний спеціаліст, особисто зацікавлений у наданні клієнтам бездоганного сервісу.
  •    Всі замовлення обробляють у найкоротші терміни. Співпраця з найкращими транспортними компаніями дозволяє нам гарантувати швидку доставку у найвіддаленіші куточки України.

Завітайте у наш інтернет-магазин книги і зробіть свій вибір.