Інтернет-гуртівня — Найкращі гуртові ціни

+380 68 301 02 20

+380 66 235 66 71        

knyzhkova_xata

 +380 63 928 11 09

+380 35 252 70 93

salebook@ukr.net

Втрачений символ

Втрачений символ

Втрачений символ

Детальніше

Наявність: Відсутній на складі

72,33 грн.

Деталі

На запрошення давнього друга, масона Пітера Соломона, професор Роберт Ленґдон приїздить до Вашинґтона і... потрапляє в пастку до невідомого злочинця. Пітер безслідно зник, а в обмін на його життя незнайомець вимагає розшифрувати загадкові символи масонів і відкрити таємницю самого Бога. На межі життя та смерті Ленґдон розгадує цей секрет. Але чи потрібно людям знати його?
ISBN 978-966-14-0670-3
Видавництво Клуб сімейного дозвілля Харків
Автор Браун Д.
Мова Недоступний
Кількість сторінок 608
Обкладинка тверда

Відгуки клієнтів 6

27.02.18 Ксенія
Стиль написання впізнаваний, але це радше плюс, ніж мінус автору
Цікавий сюжет…Захопив одразу і тримав в напруженні майже до останнього, весь час розвиваючись динамічно, хоча саме завершення книги вже було спокійним і розміреним, наче натякаючи, що все наше життя має бути підпорядковано пошуку «втраченого символу», а вже аж потім можна «спочивати на лаврах».

Непередбачувані повороти, деталі і ситуації додавали перчинки книзі, були звісно і моторошні картини, які лоскотали нерви, та куди трилеру без них?!

Головному герою випала честь розгадувати замислуваті кодування, які не містили відповідей, але ще більше заплутували ситуацію. В процесі читання розумієш, що не впевнений хто друг, а хто ворог

Дещо не сподобалися тлумачення релігійних значень, але знаючи, що Браун любить цим "грішити" віднеслася до цього поблажливо, тому вони не "різали вуха". В загальному можна з упевненістю сказати, що книга вдалася
07.03.17 Тетяна
Браун, як завжди, "на висоті"! Інтрига тримає у напруженні до останньої сторінки!
15.11.16 Аліна Новомодна
У цій книзі є все: історичні події, таємниці сучасної Америки, загадки древніх, неймовірні наукові факти, реалістичність того, що відбувається. Немає відчуття, що твір затягнуто, книга читається на одному диханні. Від читання неможливо відірватися, виникає бажання вивчити більше інформації про події, описані в романі.
27.10.16 наталія піщенко
Потрібно розпочати дієту. але нема сил? Залцчіться підтримкою книг Дена Брауна! Поки "солоденьке" не закінчиться - ані спати, ані їсти - не зможете;) Тримала пальцями очі, щоб не випали, поки не дочитала1 Але стережіться: книга настільки цікава, що варена картопля перетворюється на смажену або горілу)
21.03.16 Марія
У книги непередбачуваний кінець. Автор так вміє написати, завертіти, що книгу не хочеться випускати з рук поки не перегорнеш останню сторінку. Цікаво, захоплююче викладений текст, хто не цікавився історією масонів, обов'язково захочеться дізнатися більше.
23.01.16 Марія
Цей письменник однозначно настроїв проти себе всі церкви світу, та цікавості його книгам не займати.
5

Ваш відгук