Інтернет-гуртівня — Найкращі гуртові ціни

+380 68 301 02 20

+380 66 235 66 71        

knyzhkova_xata

 +380 63 928 11 09

+380 35 252 70 93

salebook@ukr.net

Викинь мотлох із життя

Викинь мотлох із життя

Викинь мотлох із життя

Детальніше

Наявність: Відсутній на складі

57,09 грн.

Деталі

Втомилися від звичайного прибирання? За методом КонМарі ви приберете раз і ­назавжди! Він не зводиться до набору правил, як сортувати та зберігати речі. Це інструкція зі способу мислення, яка допоможе вам навести лад у домі та в житті й ніколи не повертатися до безладу! Позбавитися можна не лише непотрібних речей, а й зайвих зв’язків і кілограмів! Тут ви знайдете поради щодо зберігання одягу, книжок, документів, фотографій та організацій вашого простору. Зміни мислення – зміни життя! 

Цей світовий бестселер перекладено 35 мовами світу. Понад 67 тижнів № 1 у рейтингу бестселерів The New York Times. Продано понад 3 000 000 примірників. 

ISBN 978-617-12-0507-9
Видавництво Клуб сімейного дозвілля Харків
Автор Кондо М.
Мова українська
Кількість сторінок 205
Обкладинка тверда

Відгуки клієнтів 4

03.03.18 Світлана Ключевська
Книга значно глибша, ніж інструкція з японського методу прибирання житла. Це теорія наведення порядку в голові і як жити в гармонії з самим собою і навколишнім світом, заснована на принципі "оточувати себе тільки тим, що викликає приємні емоції ". Не треба витрачати час, щоб постійно впорядковувати хлам. Краще позбутися його, а вільний час витрачати на близьких і улюблені. заняття. Завдяки рекомендаціям автора ви зробите це один раз і назавжди. Рекомендую. Читайте і створюйте затишок у вашому домі.
03.11.16 Вікторія
Книга цікава, але, на любителя. Як на мене, все занадто розмусолено - я більше люблю конкретику, тому мені здається що усі 200 сторінок запросто можна було б вмістити в одну статтю.
Але все одно, книжка досить корисна, адже дійсно, практично у кожного з нас вдома є ціла купа непотрібних речей і іноді потрібен невеликий поштовх щоб нарешті хоч трохи навести в них лад :)
30.10.16 Галинка Колпакова
Дійсно супер книга. Не дивно що бестселлер. Мотивує, надихає. Після прочитання хочеться відразу все розставити на свої місця, викинути мотлох) Я навіть не уявляла скільки речей пилом припадають і просто обтяжують. Повикидавши все лишнє, стає набагато легше. Скільки є лишнього одягу, тільки заважає і ти все-одно не маєш в що вдітитись.
Люблю такі книги, які щось міняють на краще в твоєму житті. Романи, романами, прочитав і забув,а з цими книгами як "Викинь мотлох..." вдосконалюєшся трошки
27.10.16 Катерина
Книга, що схожа на розмову. В дуже легкій формі отримуєте поради щодо покращенню власного життя та пояснення чому саме так треба зробити. Вона пояснює, що правильно покращуючи своє життя - покращуємо життя оточуючих. Наприклад, віддай вже непотрібні підручники тим, хто їх потребує. Подвійна користь! Книга дуже позитивна. рекомендую!
4.75

Ваш відгук