Інтернет-гуртівня — Найкращі гуртові ціни

+380 68 301 02 20

+380 66 235 66 71        

knyzhkova_xata

 +380 63 928 11 09

+380 35 252 70 93

salebook@ukr.net

100 казочок із чарівного лісу

100 казочок із чарівного лісу

100 казочок із чарівного лісу

Детальніше

Наявність: Відсутній на складі

132,44 грн.

Деталі

100 казочок із чарівного лісу.

Ти любиш гуляти в лісі, вдихати запах опалого листя, вранішньої імли, тобі подобаються ялинки, гриби, м'якенький лісовий мох і сонячні галявини? Ти любиш дивитися, як пробігають хащами лісові звірята, тебе чарують таємниці лісових гномів, фей, лісовичків і тролів? Якщо так, то книжка ця для тебе...Ці сто казочок, що переповнені чарами, загадками і магією, поведуть тебе у таємничий лісовий світ. Як настане тиха вечірня пора, цю книжечку читатимуть тобі тато або мама, і на кожній сторінці буде окрема казка, то зворушлива, то таємнича, то загадкова, - захоплива казка, якої ти ніколи не забудеш...Для дітей дошкільного віку.

ISBN 978-966-923-018-8
Видавництво Країна мрій Київ
Автор Саве М.
Мова українська
Кількість сторінок 112
Обкладинка тверда

Відгуки клієнтів 16

08.03.18 Леся
На перший погляд здається, що "100 казочок із чарівного лісу" - це збірка казочок для найменшого віку, бо казочки короткі і про тваринок. Однак, є велике але: їх не можна читати підряд, бо є вкраплення таких казочок, які нічого хорошого для дитини не несуть. Я, наприклад, не готова ще пояснювати дитині, що є "людожери", "лихі домовички". Деякі казочки містять повчальну складову, а інші - просто оповідки. Моя порада - читати казку спочатку дорослим самим, а потім вибірково дитині, враховуючи її вік.
01.02.18 Юлія Ч
Повністю згодна з Людмилою. Дійсно книга гарна, яскрава, малюнки на всі сторінки, казки короткі. Але за цим розміром ховається досить складний текст для сприйняття малюка. Книга точно не для 2х-3х років. Можливо далі буде цікавіше, але поки що донька не зацікавилася книгою, хоча читаємо багато і любимо це.
14.02.17 Ірина
Дуже сподобалась книга. Багато казочок, що не зустрічалися раніше, а також великий формат і мелована бумага(глянцеві товстенькі сторінки). Також вражають яскраві ілюстрації, одним словом - гарна книга.
06.11.16 Надія
Чудова книжка! Якісний папір, яскраві ілюстрації і цікаві добрі історії. Самій цікаво почитата)
06.11.16 Ніна
Читаю інколи внукам на ніч їм дуже подобається. Слухають з інтересом, навіть мені сподобалося є повчального багато. Дуже цікава книга. Багато яскравих картинок. Дуже цікава книга. Буду знову купляти, на подарунок потрібно, і того бажаю і вам. Цікава захоплююча книга .
02.11.16 Аліна Новомодна
Дуже цікава книга! Дуже яскраві ілюстрації легко переносять читача і слухача, у світ фантазії і уяви. Короткі змістовні історії, їх інтонації легко вловимі і дуже повчальні та цікаві, а також розвивають уяву, вчать думати, розвивають і розважають є ну дуже зворушливі. Дитина залюбки слухає, цю книгу не випускає з рук. І дійсно, ці казочки переповнені чарами, загадками і магією Бажаю вам захопливого читання!
02.11.16 Аліна Новомодна
Дуже цікава книга! Дуже яскраві ілюстрації легко переносять читача і слухача, у світ фантазії і уяви. Короткі змістовні історії, їх інтонації легко вловимі і дуже повчальні та цікаві, а також розвивають уяву, вчать думати, розвивають і розважають є ну дуже зворушливі. Дитина залюбки слухає, цю книгу не випускає з рук. Бажаю вам захопливого читання!
30.10.16 Катерина
Книга дуже якісна. У збірку увійшли казки про тварин, про чарівних фей, про дерева та загалом живий світ. Казки коротенькі, повчальні. Оформлення книги неперевершене. Рекомендую!
26.10.16 Оксана
купляла книжку на подарунок. дуже якісні ілюстрації, цікава і багато нових казок.
18.03.16 Людмила
Книга зроблена великим форматом - це +
Яскраві і дуже красиві, справді казкові ілюстрації +
(один її зовнішній вигляд і прогортання сторінок, і бажання випустити її з рук, вмить зникає :) )
Казочки коротенькі, легко читаються і сприймаються малятами ,які ще не можуть довго концентрувати свою увагу +

За що ж тоді -?
Деякі казки ніби не мають закінчень, деякі суті, деякі просто ні про що... крім того, відчувається, що писалась книга авторами для геть іншої ментальності.
Не знаю, можливо це тільки моє суб"єктивне враження, можливо складності перекладу, але враження саме такі.
27.01.16 Марія
Оригінальні ілюстрації, нові казки, які мало де зустічаються, глянцеві сторінки хорошої якості підкупляють щоб її придбати.
26.01.16 Тетяна
Приємні історії, невеличкі, але 3містовні. 3німаю бал 3а друк тексту на кольоровому фоні
25.01.16 Наталя
Коли ти останній раз був у лісі? А чи був ти взагалі у Чарівному лісі? так отож!
25.01.16 Яна
Книга, которая в первую очередь подкупает своими рисунками. Именно благодаря ярким и красочным рисункам мы с сыном и обратили внимание на этот сборник сказок.
Конечно же, кроме рисунков и сами сказки интересные и читаются достаточно легко.
Рекомендую данную книгу!
25.01.16 Юлія
Обалденные картинки, безумно интересные сказки, глянцевые странички, малыш в восторге от книги
23.01.16 Юлія
Шикарная книга! Очень понравится ребенку, великолепные иллюстрации, волшебные и загадочные сказки
4.75

Ваш відгук