Інтернет-гуртівня — Найкращі гуртові ціни

+380 68 301 02 20

+380 66 235 66 71        

knyzhkova_xata

 +380 63 928 11 09

+380 35 252 70 93

salebook@ukr.net

Бібліотека душ. Немає виходу з дому дивних дітей

Бібліотека душ. Немає виходу з дому дивних дітей

Бібліотека душ. Немає виходу з дому дивних дітей

Детальніше

79,95 грн.
UAH

Ціна діє при замовленні від 2000грн.
(може складатися зі всього асортименту сайту.)


91.95 грн. - при замовленні 800 - 2000 грн.

107.95 грн. - при замовленні 100 - 800 грн.


Безкоштовна доставка:

Делівері, Укрпошта - при замовленні від 1500грн.

Нова пошта, Ін-Тайм - при замовленні від 4000грн.

Деталі

Довгоочікувана  третя частина «бестсейл» серії «Бібліотека душ» про надзвичайних підлітків.

Джейкоб, Емма та Едісон у пошуках душ зниклих дітей опиняються у вікторіанській Англії. Вони відчайдушно допомагають друзям і навіть не здогадуються, що все далі заходять у майстерно розставлену пастку. Виявляється, що саме Джейкобу випала доля стати Бібліотекарем  зібрання дивних Великих Душ та отримати надзвичайну силу. Але Зло робить рішучі кроки аби забрати всю силу собі.

Видання містить багато незвичних фото, які підказали Ренсу Ріггзу ідею для написання серії містичних романів.

ISBN 978-617-12-0839-1
Видавництво Клуб сімейного дозвілля Харків
Автор Ріггз
Мова українська
Кількість сторінок 480
Обкладинка тверда

Відгуки клієнтів 4

04.03.18 Валентина
Я дуже рада, що почала читати цю серію. У цій частині Ріггз описав все, що тільки могло статися в Дивному світі. І хорошого і поганого. Наша весела компанія - Джейкоб, Едісон і Емма - відправляється в подорож по моторошній часовій петлі з промовистою назвою Акр Диявола. Третя книга Ренсома Ріггза «Бібліотека душ. Немає виходу з дому дивних дітей» розкриває всі таємниці світу дивних дітей. Тут можна знайти відповіді на всі питання, які виникли після прочитання перших двох книг.
28.02.18 Савчишин Іванна
Щиро кажучи, ця остання частина - найкраща з усієї трилогії. Розпочинається справжня боротьба, протистояння розуму і почуттів. Фантастичні пастки та неочікувані повороти сюжету, дивні діти розвкривають свої таланти, Джейкоб нарешті стає сильним та впевненим. Все відбувається дуже динамічно, але без хаосу, ви чітко розумієте що саме описує автор, а не перечитує абзац по декільк раз, як це часто буває. Це круттий кінець, крутої історії!
03.11.16 Аліна Новомодна
Читати трилогію Ренсома Ріггза варто хоча б через фінальну частину, яка, на щастя, виправляє не саму вдалу ситуацію даної серії і гідно завершує історію пригод героїв цієї дивної реальності. Скільки разів я дивувалася з того, що, здавалося б, дорослі люди ведуть себе як маленькі, тільки тому що вони в такому вигляді. А потім розуміла – можливо вигляд і є те єдине, що змушує дорослої людини вести себе по-іншому, коли він дорослішає? Якщо ця гіпотеза вірна, і автор саме в цьому напрямку і думав, ой я в дикому захваті.
29.10.16 Катерина
Кожен раз, купуючи продовження будь-якої книги, я боюсь, що вона може бути гіршою за попередні. Але це зовсім не так! Книга чудова. Купувати її варто лише маючи дві попередні, щоб картина була повною і зрозумілою. Оформлення дуже оригінальне! Маленький ілюстрований словничок, милі фотографії, моторошні пригоди! Рекомендую!
5

Ваш відгук