Інтернет-гуртівня — Найкращі гуртові ціни

+380 68 301 02 20

+380 66 235 66 71        

knyzhkova_xata

 +380 63 928 11 09

+380 35 252 70 93

salebook@ukr.net

Айвенго

Айвенго

Айвенго

Детальніше

Наявність: Відсутній на складі

49,71 грн.

Деталі

Історичний роман «Айвенго» написано майже 200 років тому про події у Англії 12 століття.

Король Річард «Левове серце» вертається на батьківщину з «крестового походу». Але його брат принц Джон намагається перешкодити та самому посісти на троні. Шляхетний лицар Айвенго відважно захищає свого короля, перемагає на лицарському турнірі та здобуває кохання прекрасної леді Ровени. Суттєву допомогу він отримує від легендарного народного ватажка  Робіна Гуда.

Ця книга вже давно стала обов’язковую у переліку літератури для виховання справжніх чоловіків.

ISBN 978-966-03-5842-3
Видавництво Фоліо Харків
Автор Скотт В.
Мова російська
Кількість сторінок 574
Обкладинка тверда

Відгуки клієнтів 4

14.11.16 Аліна Новомодна
Роман "Айвенго" припав мені до душі. Він написаний у стилі романтизму, так що тут є і безліч любовних інтриг і романтики, але в той же час є і приємний гумор, доблесть, битви, подорожі і пригоди. Книга написана чудово. Це відмінна книга, яка підійде людині будь-якого віку щоб поринути у світ середньовічних лицарів, тому однозначно рекомендую її прочитати.
31.10.16 Тетяна
Романтична історія класика світової літератури, яка нещодавно ввійшла до шкільної програми. У романі представлено всі соціальні прошарки Англії часів Річарда Левове серце: вища королівська верхівка — принц Джон, Річард І; лицарі — Айвенго, Бріан де Буагільбер, Моріс де Брасі, Фрон де Беф та ін; духовенство — пріор Еймер, монахи з різних абатств; англосаксонські феодали — Седрик, Аттельстан, леді Ровена та ін.; селяни — Гурт, Вамба та ін.; городяни; вільні йомени тощо. Фактично тут представлено всю Англію XII століття. Автор детально описує традиції та звичаї епохи: лицарські турніри, хрестові походи, королівські прийоми, укладання шлюбів з політичних причин, союз між церквою та владою, політичні протистояння саксів і норманів тощо. Жити потрібно за законами честі, віротерпимості, вірності, справедливості та любові. Це і є головним уроком роману.
30.10.16 Оксана
Книга "Айвенго" Вальтера Скотта - досить цікавий історичний роман про лицарство в Англії минулих століть.Один з головних плюсів цього роману - так це красивий класичний стиль автора. Вальтер Скотт пише приголомшливо виразно.
Хоробрі лицарі, які беруть участь в турнірах і рятують прекрасних дівчат. У цій книзі добро завжди перемагає зло. Але навіть при такому очевидному правилі роману Вальтера Скотта "Айвенго", сюжет не втрачає своєї непередбачуваності.
27.10.16 наталія піщенко
Мила серцю зарубіжна класика. що вчить художньому смаку. А й до того ж і ціна приваблива! Не роздумуйте, купуйте, якщо ще не маєте цього твору в домашній бібліотечці!
5

Ваш відгук