Інтернет-гуртівня — Найкращі гуртові ціни

+380 68 301 02 20

+380 66 235 66 71        

knyzhkova_xata

 +380 63 928 11 09

+380 35 252 70 93

salebook@ukr.net

Айболит. Бармалей, Загадки, Топтыгин и Луна

Айболит. Бармалей, Загадки, Топтыгин и Луна

Айболит. Бармалей, Загадки, Топтыгин и Луна

Детальніше

Наявність: Відсутній на складі

25,76 грн.

Деталі

Персонажі, придумані Корнієм Чуковським - харизматичні, яскраві, самобутні і запам'ятовуються. Вони вчать дітей добру, винахідливості і справедливості. Сміливий малюк - ліліпут з казки «Пригоди Бибигона», строгий, але справедливий Мойдодир, такі різні, але все по-своєму цікаві тварини і комахи з історій «Тараканіще», «Крокодил» і «Муха-Цокотуха» - ось лише мала частина прекрасних образів, створених для дітей генієм Корнія Чуковського, які буде цікаво читати. Навіть негативні персонажі автора не позбавлені чарівності. Читати про їх проступки - зовсім не страшно! І, що ще важливіше для дітей, - жоден підступний лиходій в результаті не залишається безнаказаним.

Зміст:

- Айболит

- Бармалей

- Загадки

- Топтыгин и Луна

ISBN 978-617-663-565-9
Видавництво Кредо Донецьк
Автор Чуковский К.
Мова російська
Кількість сторінок 48
Обкладинка тверда

Відгуки клієнтів 3

06.03.18 Валентина
Чудові книги, які написав геніальний дитячий поет Корній Чуковський читають не тільки наші діти, читали їх і ми, читали наші батьки і також будуть читати діти наших дітей і, можливо, навіть і діти наших онуків. Завжди із задоволенням читаємо ці книги, а вірші, які написав Корній Іванович Чуковський напевно будуть вічними завжди. Вірші зрозумілі і близькі будь-якій дитині, легко і просто запам'ятовуються, знайомлять дитину з загальноприйнятими нормами поведінки, вчать добру.
11.11.16 Катерина
Чудова книга зі смаком дитинства. Ілюстрації цікаві, яскраві та змістовні. Сам текст класичний та не потребує окремої реклами. Книга дуже сучасна та зрозуміла, хоча на даних віршах виросло не одне покоління. Рекомедую!
01.11.16 Тетяна
Сьогодні на полицях магазинів рідко можна зустріти книги російською мовою, часто впадаєм в крайнощі, коли я була дитиною, не було книжок українською. Звичайно потрібно читати дітям книги мовою оригіналу, це улюблені вірші з дитинства. Дитина порадіє цікавим текстам і вражаючим ілюстраціям.
5

Ваш відгук