Інтернет-гуртівня — Найкращі гуртові ціни

+380 68 301 02 20

+380 66 235 66 71        

knyzhkova_xata

 +380 63 928 11 09

+380 35 252 70 93

salebook@ukr.net

3 в 1. Кольори, цифри, судоку 4+

3 в 1. Кольори, цифри, судоку 4+

3 в 1. Кольори, цифри, судоку 4+

Детальніше

Наявність: Відсутній на складі

19,05 грн.

Деталі

"Розумні наліпки" допоможуть дитині розвинути дрібну моторику, точність рухів, спостережливість, логіку, мислення та увагу.

ISBN 978-966-2623-98-7
Видавництво АССА Харків
Автор Ні
Мова українська
Кількість сторінок 12
Обкладинка м'яка

Відгуки клієнтів 7

11.11.16 Катерина
Чудовий зошит для занять з дитиною! Допомагає розвивати мислення, логіку і пам'ять. З таким посібником заняття стають не просто цікавими, а й неймовірно захоплюючими. Рекомендую однозначно!
09.11.16 Аліна Новомодна
Мені дуже сподобалося, що до книги увійшли і судоку, розвиваюча гра, яка допомагає розвивати увагу, мислення , уважність, а також ми розмальовували за зразком різні малюнки. Ми дуже потренували дрібну моторику, повторили вивченні цифри. Ця книга нас дуже виручила, а от маленького племінника, який прийшов до нас в гості, книга також зацікавила, але не тільки наклейками, а й завданнями. Думаю ще придбати на подарунок, щоб було чим зайнятися дитині на дозвіллі, всім раджу брати з собою в подорож, дітям дуже сподобалась ця корисна річ і тим більше виповнена в яскравих тонах, має багато завдань розвиваючих, мінусів взагалі немає, дякую за таку прикольну та корисну річ.
09.11.16 Аліна Новомодна
Мені дуже сподобалося, що до книги увійшли і судоку, розвиваюча гра, яка допомагає розвивати увагу, мислення , уважність, а також ми розмальовували за зразком різні малюнки. Ми дуже потренували дрібну моторику, повторили вивченні цифри. Ця книга нас дуже виручила, а от маленького племінника, який прийшов до нас в гості Ця книга також зацікавила але не тільки наклейками ай завданнями Думаю ще придбати на подарунок щоб було чим зайнятися дитині на дозвіллі всім раджу брати з собою в подорож дітям дуже сподобалась корисна річ і тим більше виповнена в яскравих тонах має багато завдання розвиваючих мінусів взагалі немає дякую за таку прикольну та корисну річ.
30.10.16 Тетяна
Донечка тривалий час може проводити за сторiнкою книжечки. Уважно вчить, добираэ колip i форму, прагне самостiйностi. Бачили аналогiчнi видання, але тут налiпки гарно розрiзанi i тримаються мiцно.
30.10.16 Тетяна
Донечка тривалий час може проводити за сторiнкою книжечки. Уважно вчить, добираэ колip i форму, прагне самостiйностi. Бачили аналогiчнi видання, але тут налiпки гарно розрiзанi i тримаються мiцно.
23.03.16 Оксана
Книжечка, хоч не товста, але дуже цікава, особливо цікаво використовувати наліпки і навіть ними розмальовувати малюночки. Діткам це подобається найбільше, заодно і вивчають цифри і кольори, і розвиток логічного мислення також займає своє місце.
Коли хочете зайняти дитину чимось корисним і навчальним, то обов'язково купуйте книжечки такого плану.
25.01.16 Юлія
Цікаві завдання для розвитку дрібної моторики і хоча ще не все виходить вірно, прогрес відчувається
5

Ваш відгук